HAKKIMIZDA:

D

enk Danışmanlık & Yeminli Mali Müşavirlik 3568 sayılı SM, SMMM ve YMM Kanunun konusuna giren kişi ve şirketlere ait vergi denetimini, yeminli mali müşavirlik işlemlerini, muhasebe sistemlerini kurmak geliştirmek, muhasebe, finans, vergi konularında belgelere dayanarak inceleme ve denetim yapmak, mali tabloların ve beyannamelerin yasa ve ilgili mevzuat hükümleri ile, muhasebe prensipleri ve muhasebe standartlarına uygunluğunu ve hesapların denetim standartlarına göre incelemesini yaparak, işletmelerde faaliyetlerin ve işlemlerin sağlıklı ve güvenilir bir şekilde işleyişini sağlamak, faaliyet sonuçlarını ilgili mevzuat çerçevesinde denetlemeye, değerlendirmeye tabi tutarak gerçek durumu ilgililerin ve resmi mercilerin istifadesine tarafsız bir şekilde sunmak ve yüksek mesleki standartları gerçekleştirmek üzere faaliyetine devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ:


Hizmet anlayışımızın temelini kalite ve müşteri odaklılık oluşturmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışımızı oluşturan prensiplerin asıl amacı, müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek , denetim ve danışmanlık hizmetleri aracılığı ile işletmelerin ihtiyaç duyduğu kaliteli güvenilir ve profesyonel yardımı sağlamaktadır.

DENK Danışmanlık Yeminli Mali Müşavirlik olarak, mesleki faaliyetlerimizi dürüst, güvenilir ve tarafsız olarak, mesleki unvanlarımızın gerektirdiği saygı ve güvene yakışır bir şekilde hareket ederek müşterilerimize en kaliteli hizmeti yasal mevzuata uygunluğu göz önünde bulundurarak sağlamayı ilke edinmiş, müşteri odaklı hizmetlerini, yasal gereklilikleri göz önünde tutarak, en üstün meslek standartları, sürekli yenilenen bilgi, tarafsızlık, güvenilirlik ve sırlara saygı prensipleriyle yerine getirmeyi kalite politikası haline edinmiştir. Müşterilerimize nitelikli kadrolarımız ile sürekli, düzeyli ve iş mükemmelliğini geliştiren örnek bir kuruluş olmayı, kaliteyi bir yaşam tarzı olarak sürdürmeyi, müşterilerimize, çevremize ve toplumumuza bu yüksek kalite anlayışımızı taşımayı amaçlamıştır.

 

DEĞERLERİMİZ:

 

Önce İnsan
Kaliteli işlere imza atabilmek için Denk YMM olarak tüm çalışanların ve müşterilerimiz ile hem profesyonel hem de kişisel gelişimlerini sağlayabilmek ve hedeflerine ulaşabilmelerine yardımcı olmak amacıyla yeni beceriler geliştirmeye ve bilgi paylaşımına açık yaratıcı bir çalışma ortamı sunar.
Denk YMM olarak tüm çalışanlarımızla ve müşterilerimizle işbirliği içinde çalışıyor; sorumlu, etkin, enerjik, esnek ve ilişki odaklı bir yapıyı destekliyoruz.

Dürüstlük
Denk YMM olarak onur, etik ve profesyonellik üzerine kurulu görev anlayışımızla görevimizi en doğru şekilde yapmaya çalışıyor ve dürüst olmanın önemini biliyoruz.

Saygı ve Güven
Denk YMM olarak takımı oluşturan bireyler arasında fikir ve düşünce farklılıklarına saygı gösteriyor ve tüm çalışanlarımızı fikirlerini açıkça söyleme konusunda teşvik ediyoruz. Birbirimize güveniyor ve paylaşmanın değerini biliyoruz.
__________________________________________________________________

MİSYON & VİZYON:

Misyon
Doğruluk, dürüstlük, tarafsızlık ve gizlilik ilkelerinden hiçbir zaman taviz vermeden, mesleki standartlar çerçevesinde, rakamları müşterileri için katma değer yaratacak bir anlayışla bilgiye dönüştürerek, yapmayı taahhüt ettiği işleri müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutacak şekilde yerine getirmektir.

Vizyon
Güncel mevzuattaki gelişmeleri yakından takip ederek planlı, programlı ve öngören bir anlayışla hizmet vermek, birlikte çalışanlarının iş ve sosyal alandaki gelişimini sağlayarak, her bir müşterisine ayrı bir özen göstererek onlara özel çözümler üretecek esneklikte hizmet vermek ve hizmet kalitesini sürekli arttırmaktır.